Hakkımızda

1991 yılında kurulmuş olan şirketimiz; etik değerlere saygılı,  çağdaş birikimi ve eğitimli kadrosu ile sorumlulukları ön planda tutarak yenilikçi ve süreklilik amaçlayan bir bakış açısı ile tıp sektörüne hizmet vermektedir. Şirketimiz uluslararası kalitesi ve teknolojisi kanıtlanmış ürünleri bilgi ve tecrübesi ile değer katarak hekimlerimize ve sağlık kuruluşlarımıza sunmaktadır.

Başta Girişimsel Kardiyoloji olmak üzere, Girişimsel Radyoloji, Girişimsel Onkoloji, Girişimsel Nöroradyoloji alanlarında en iyi ürünleri ve markaları ülkemize getirmektedir.

Girişimsel Kardiyoloji alanında 40 yıllık deneyime sahip Sesa’nın üretim firması olan Simeks firmasını temsil etmekteyiz. Belirtilen konularda binlerce üründen oluşan ürün çeşitliliği ile firmamız, tecrübeli kadrosu ile verdiği hizmet, uygulamalarda tam zamanında en doğru ürünün kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayarak teşhis ve tedavideki başarının artmasına yardımcı olmaktadır. Tedaviye yönelik kullanılan ürünlerimizin kalitesini bilgi ve tecrübemizle birleştirerek, doktorlarımızın uygulamalarında başarılı olmasında köprü olmayı şirketimizin önemli sorumluluğu olarak kabul ediyoruz.

Hizmet kalitemiz, hizmet standartlarımız 2006 yılında ISO 9001:2000 belgesi ile tescil ettirmiştir.